Yaşam

Organizasyonun son bölümünü izleyin! Ajansın son bölümünde neler yaşandı? Ajansın yeni bölümü ne zaman? Organizasyon son bölüm izle linki!

Ajans Son bölümü izle linki yeni bölümün yayınlanmasıyla birlikte diziyi izleyenler tarafından internette sıkça aranmaya başlandı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her gece büyük beğeni toplayan Teşkilat dizisinin yeni bölümü yayınlandı. İşte Organizasyon’un yayınlanan son bölümü! Pekala Ajans, son bölümde neler oldu? Ajansın yeni bölümü ne zaman? Organizasyon son bölüm izle linki!

ORGANİZASYON SON BÖLÜM İZLE

Son bölümü izleme kararı ORGANİZASYON SON BÖLÜM İZLE

ORGANİZASYONUN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ömer’in deşifre edilmesi ve ortadan kaybolmasıyla ekip dört yönde çalışmaya başlar. Hartley, Ömer’e oyun kurmayı planlayarak bu durumu kendi lehine çevirmeye kararlıdır. Halit Başkan’la temasa geçen Helen, Hartley’in zulmüne en sert şekilde göğüs gerecektir.

Sacide, Ömer’den haberler Alamadığı her saniye için endişelenirken, Ömer’i kurtarmak için sahada çabalayan Efkar, kendini feda edecek bir hamle yapmak zorunda kalır. Siyah İnci’nin geçmişe dair kanıtlar sunması, Zehra’yı bilmediği gerçeklerle yüzleştirir ve savaşın kızışmasına neden olur.

Burak Arlıel’in yönettiği Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda;

Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı Ela Naz Koçak’ın oynadığı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu