Haber

Future Asset Management’ta kıdemli atama

Future Asset Management’ta kıdemli atama

 

Future Asset yeni insan kaynakları başkanını atadı. Birçok değerli markanın insan kaynakları danışmanı ve yöneticisi olarak görev yapan Gaye Kaleağası, Future Portföy Yönetimi İnsan Kaynakları Müdürü oldu.

 

Varlık yönetimi sektörünün lider şirketi Gelen Varlık, değerli bir randevuya imza attı. Gaye Kaleağası, Geleceğin Varlık Yönetimi İnsan Kaynakları Müdürü olarak atandı. Kaleağası, 18 yılı aşan kariyeri boyunca, önde gelen organizasyonlarda, birçok departmanda İnsan Kaynakları yöneticisi olarak deneyim sahibi olmuştur.

 

Gelecek Varlık Yönetimi, 2005 yılından bu yana finans sektörünün vadesi geçmiş borçlarını satın alarak kurumların bilançolarını temizlemelerine ve borçlarını yeniden yapılandırmalarına olanak sağlıyor.

 

Gaye Kaleağası kimdir?

 

Gaye Kaleağası, 18 yılı aşkın kariyerinde insan kaynaklarının çeşitli fonksiyonlarında, stratejik ve yenilikçi insan kaynakları süreç ve uygulamalarında aktif rol üstlenmiştir. Yetenek kazanımı, geliştirilmesi ve yönetimi, patron markalaşması ve şirket içi irtibat, kültürel dönüşüm ve çalışan bağlılığı başta olmak üzere tüm insan kaynakları fonksiyonları ve dijital dönüşüm projelerinde deneyim kazanan Kaleağası, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı. marmara üniversitesi mezunuyum. Yönetim ve Çalışma Psikolojisi mezunuyum.

 

Kariyerine Teknoloji Departmanında İK Danışmanı olarak başladı ve teknoloji, bankacılık, enerji ve e-ticaret sektörlerinde çeşitli insan kaynakları pozisyonlarında çalışarak devam etti. 6 yılı aşkın süredir insan kaynakları liderliği görevinin yanı sıra iç ve dış irtibat, kalite sistemleri, iş sağlığı ve güvenliği ile idari işler alanlarında da sorumluluklar üstlendi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberkocaali.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu